
Tenerife, het eiland van de eeuwige lente. Hier kunt u het gehele jaar door terecht voor uw trainingskamp. De hotels in de wijk Los Cristianos zijn allemaal goed en liggen op 10 minuten afstand van de kunstgrasvelden. Niet alleen voetbalteams kunnen hier terecht, ook atleten, zaalvoetballers, zwemmers, tennisers, hockeyers etc. Voor de voetballers hebben we weer een totaalpakket en juist op Tenerife is er genoeg te doen voor de ontspanning: barretjes, eethuizen en discotheken, maar ook voor de sportieve ontspanning kunt u op Tenerife terecht: mountainbiken, jeepsafari, varen met een catamaran, wandelen, golfen etc. De temperatuur in de winter ligt tussen de 20 en 22 graden C. In voor- en najaar is het er 26 graden.
Wij hebben voor u geselecteerd:
Hotel Zentral centre **** www.tenerife-sport.com/ZentralCenter
Dit is een prachtig nieuw 4 sterren hotel uit 2003 in Playa de las Americanas, gelegen aan de boulevard en van alle gemakken voorzien.
Hotel Sol*** es.solmelia.com/hoteles/espana/tenerife/sol-tenerife/home.htm
Prachtig gelegen aan de boulevard met goede kamers, tv, internet, bar en een goede keuken. De velden liggen op 10 minuten lopen van dit hotel.
Hotel Oro Negro*** www.hoteles-catalonia.com/es/home.jsp
Ook dit hotel is gelegen aan de boulevard met ruime kamers met zeezicht en een mooie zwembad. De velden liggen op loopafstand.
Prijzen vanaf euro 699,- per persoon
Inbegrepen: